Kancelaria Prawna Advocatus- poznaj nas

kancelaria prawna

Kancelaria Prawna Advocatus posiada wieloletni dorobek w zakresie kompleksowej obsługi prawnej. Doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych prawników sprawiają, że jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości usługi prawne. Świadczymy specjalistyczne doradztwo z zakresu prawa oraz reprezentujemy mocodawców przed sądami i instytucjami urzędowi.

Misja i wartości

Naszym celem w codziennym działaniu jest maksymalna ochrona interesu prawnego klienta. Dbamy o to, by miał pełny komfort i przekonanie, że jego sprawa jest prowadzona skutecznie i przy minimalnych kosztach. W trakcie postępowania służymy wsparciem i profesjonalną obsługą naszego personelu.

Od lipca 2015 roku obszarem naszych usług jest poza prawem cywilnym także prawo karne, toteż występujemy jako obrońcy w procesach karnych.

Miastem w jakim działa nasza Kancelaria Prawna Łódź jest od momentu założenia, ale oferujemy również usługi w innych większych miejscowościach. Posiadamy placówki w Gdańsku, Warszawie i Poznaniu.

łódź

Dbamy o komfort i bezpieczeństwo prawne naszych klientów. Zapewniamy indywidualne podejście do zagadnienia i pełne wsparcie na każdym etapie postępowania.